آریو پرواز

تایلند

توضیحات :
کوسامویی جزیره ای واقع در خلیج تایلند و ۷۰۰ کیلومتری جنوب بانکوک است. فاصله این جزیره تا ساحل شرقی ناحیه جنوب تایلند ۸۰ کیلومتر است.
سامویی جزیره نسبتا بزرگی است که شناخته ترین سواحل آن، “چاونگ” و “لامای” هستند و این در حالی است که سواحل شمالی و روستاهای اطراف ماند؛ “مانام”، “بوفوت” و “بودای بزرگ” و “چوانگ مون”،  کم ازدحام تراند و سواحل غربی نیز نسبتا خلوت هستند. تور ...
مشاهده
توضیحات :
شهر پوکت تایلند
پوکت یکی از شهرهای توریستی در تایلند است که در 867 کیلومتری شهر بانکوک قرار دارد. این شهر در نزدیکی اقیانوس هند واقع شده است و به همین دلیل یک شهر بندری نیز محسوب می شود. خلیج پوکت دارای قدمت تاریخی است و سوابق تاریخی آن را باید در قرن سوم پیش از میلاد جستجو کرد. زمانی که بطلمیوس جغرافی دان یونانی وارد این شهر شد، آن را در خاطرات خود ذکر کرده است.
 این شهر خلیجی در طی تاریخ همواره مورد توجه بسیاری از سیاحان و جهانگردان ...
مشاهده
توضیحات :
پاتایا تفریگاهی ساحلی واقع در شرق خلیج تایلند و در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب شرقی پایتخت است. عمده شهرت پاتایا به واسطه ی کلاب ها و بارهای متعدد موجود در آن است. البته مقامات محلی اخیرا تلاش هایی برای ایجاد تفریگاه های خانوادگی نیز در سطح این شهر نموده اند. اگر چه بیشتر مجردها جز گردشگران اصلی در این شهر هستند اما برخی گردشگران به صورت خانوادگی نیز برای گذران تعطیلات به پاتایا سفر می کنند.
در سال های اخیر تلاش های متعددی از سوی مقامات این شهر ...
مشاهده
توضیحات :
شهر بانکوک تایلند با جمعیتی بالغ بر یازده میلیون نفر پایتخت تایلند و بزرگترین شهر این کشور است. اگر روزی به بانکوک سفر کردید، اجازه ندهید گرمای شدید، ساختمان های بلند مرتبه، ترافیک سنگین و شب های شیطنت آمیز تمام ذهنتان را مشغول کند. از معابد و قصرهای زیبا، آب راه های خوش منظره، بازارهای پر تردد و شب های پر جنب و جوش شهر بانکوک غافل نشوید.
سال های دور، بانکوک چیزی به جز بندری تجاری کوچک در حاشیه رود “چایو فرایا” نبود. در سال ۱۷۸۲ میلادی ...
مشاهده
1 

عضویت در خبرنامه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید