آریو پرواز

پاتایا

پاتایا

پاتایا تفریگاهی ساحلی واقع در شرق خلیج تایلند و در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب شرقی پایتخت است. عمده شهرت پاتایا به واسطه ی کلاب ها و بارهای متعدد موجود در آن است. البته مقامات محلی اخیرا تلاش هایی برای ایجاد تفریگاه های خانوادگی نیز در سطح این شهر نموده اند. اگر چه بیشتر مجردها جز گردشگران اصلی در این شهر هستند اما برخی گردشگران به صورت خانوادگی نیز برای گذران تعطیلات به پاتایا سفر می کنند.

در سال های اخیر تلاش های متعددی از سوی مقامات این شهر به منظور بهبود وضعیت سواحل پاتایا صورت گرفته است اما هنوز هم سواحل این شهر در سطح استاندارد پایین تری از سایر سواحل تایلند قرار دارند و توسعه شهری بسیاری از زیبایی¬های طبیعی این شهر را از بین برده است. تعداد بسیار بالای هتل¬ها و مسافرخانه ها، دسترسی آسان از پایتخت و نزدیکی به فرودگاه باعث شده عده¬ ای از مردم سایر نواحی تایلند نیز برای گذران تعطیلات آخر هفته به پاتایا بیایند. آشپزخانه های پاتایا سالانه برای بالغ بر پنج میلیون توریست تدارک غذا می بینند، غذاهای متنوع و خوشمزه به فراوانی در پاتایا یافت می شوند. ساکنان پاتایا ترکیبی از اقوام و ملیت های دور و نزدیک هستند.
پاتایا بخش عمده ای از نوار ساحلی ناحیه “بنگ لومونگ” را شامل می شود. سواحل شهر پاتایا عبارتند از؛ ساحل “پاتایا”، “ناکلوآ”، “جامتین” و ساحل “دانگتان”. سواحل “جامتین” و “دانگتان” علاوه بر اینکه شکل بهتری دارند، برای گردشگرانی که به صورت خانوادگی سفر می کنند فضای مناسب تری دارند.

در صورت هرگونه سوال در مورد تور تایلند ، قیمت تور تایلند و تور پاتایا با ما تماس بگیرید. با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. 88543424