آریو پرواز

هتل دنسیتی استانبول

استانبول

هتل دنسیتی استانبول


DENCITY HOTEL

در هتل دنسیتی ، اتاق ها مجهز به دیواره های عایق صوتی با پارکت های چوبی ضد باکتری هستند. تخت ها و ملحفه ها نیز کاملا بهداشتی بوده و همچنین این اتاق ها به تلویزیون های صفحه تخت ماهواره ای، تهویه مطبوع مرکزی، جعبه های ایمنی الکترونیکی در اندازه لپ تاپ و کتری مجهز شده اند.

تمامی اتاق ها دارای حمام اختصاصی مجهز به لوازم بهداشتی است که با توجه به انتخاب و نیاز شما در این زمینه، به شما خدمات رسانی خواهد شد.

در هتل دنسیتی ، شما می توانید همه روزه از امکان سرو صبحانه در قالب بوفه باز لذت ببرید، از نوشیدن آب پرتقال تازه تا طعم نان های تازه و بسیاری از گزینه های غنی اورگانیک دیگر موجود در منوی صبحانه رستوران، همگی در دسترس شما قرار دارند. همچنین در طول روز در بار و لابی این هتل، شاهد خدمات رسانی محصولات غذایی و آشامیدنی خواهید بود.

جالب است بدانید که، این هتل تا منطقه " Nisantasi" که میزبان بسیاری از کافه ها، رستوران های مجلل و مراکز خرید می باشد تنها 900 متر فاصله دارد و فاصله تا شبه جزیره تاریخی سلطان نیز 5 کیلومتر است.

هتل دنسیتی تا فرودگاه بین المللی آتاتورک تنها 15 کیلومتر فاصله دارد؛ کنوانسیون استانبول و نمایشگاه مرکزی نیز با این هتل 700 متر فاصله دارند.

امکانات

ماساژ

ماساژ

پارکینگ اختصاصی هتل

پارکینگ اختصاصی هتل

سونا

سونا

اینترنت در اتاق

اینترنت در اتاق

اینترنت در لابی

اینترنت در لابی

رستوران

رستوران

عنوان شروع از اعتبار تور تعداد شب شروع قیمت هواپیمایی
تور استانبول-ویژه 9 تا 31 اردیبهشت
9 اردیبهشت

1397

-
3شب و 4 روز 1,090,000

تومان

قشم ایر-کیش ایر
تور ترکیه، استانبول تعطیلات خرداد
9 خرداد

1397

-
4 شب و 5 روز 1,350,000

تومان

قشم ایر-کیش ایر
تور ترکیه، استانبول تعطیلات عید فطر
25 خرداد

1397

29 خرداد

1397

4شب و 5 روز 1,650,000

تومان

کیش -زاگرس-قشم